Dünyanın en kaliteli saat markası olmak için çıktığımız yolda emin adımlarla her geçen gün büyüyerek yürümeyi sürdürüyoruz.

Saatlerin Renkli Dünyasına Davetlisiniz…

 

Dünyanın en kaliteli saat markası olmak için çıktığımız yolda emin adımlarla her geçen gün büyüyerek yürümeyi sürdürüyoruz. Markamızın tasarladığı saatlerin en büyük özelliği kendilerine özgü modelleri ve sundukları renk seçeneklerdir. Saatlerimizin sadece kordonları değil aynı zamanda çerçeveleri de renkli olarak tasarlanmakta ve çerçeve ile kordon aynı modelde farklı olarak tercih edilebilmektedir. Bu da kullanıcılara aynı saati farklı renklere sahip kıyafetlerle kombin etme olanağı sağlamaktadır. Şirketimiz ilk olarak İspanya’da üretime başlarken ilerleyen zamanlarda gördüğü büyük ilgi sayesinde büyüyerek bugün 29 ülkede satılma başarısını gösterirken ülkemizde de 2009 yılından bu yana satılmaktadır. Upwatch saatleri ile sizlerde kaliteli bir saat deneyimine hazır olun.

Yoğun çalışmalarımız sonucu ürünlerimizi daha fazla kişiye ulaştırabilmek adına kurmuş olduğumuz upwatch.com sitemiz firmamızın güvencesi altında ürünlerimizi internet üzerinden satın almanıza olanak sağlamaktadır. Bunun için internet adresimizi tarayıcı çubuğunuza yazarak tıklamanız yeterli olacaktır. Sitemize giriş yaptıktan sonra ürünlerimizi incelemeye başlayabilir ve beğendiğiniz ürünlerimiz için siparişlerinizi verebilirsiniz. Sipariş vermek için dilerseniz sadece birkaç dakikanızı ayırarak üye olabileceğiniz gibi aynı zamanda üye olmadan da sipariş vermek isteyen müşterilerimiz için misafir girişi seçeneğimiz de bulunmaktadır. Ancak üye olan ziyaretçilerimiz için indirimli kampanyalarımız bulunduğu için üye olmanız daha avantajlı koşullarda alışveriş yapmanızı sağlayacaktır.

Bu işlemlerin ardından beğendiğiniz saat modellerini sanal sepete eklemeniz ve ardından ödeme kanalını seçmeniz yeterli olacaktır. İnternet sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde farklı seçenekler sunulmakta olup kredi kartı ile ödeme yapmak isteyen ziyaretçilerimiz için 6 taksitle ödeme seçeneği de bulunmaktadır. Kapıda ödeme seçeneğimizde ise nakit ya da kredi kartı tek çekim seçenekleri bulunmaktadır. Ancak kişiye özel tasarım ürünlerimizden almak isteyen müşterilerimiz için kapıda ödeme alternatifi bulunmamaktadır. Kişiye özel tasarım imkânı sunulan LED saat modellerimizde isteyen müşterilerimiz için kendi isimlerini, başka bir ismi ya da kendi isimleri ile başka bir ismi yan yana yazılabilmektedir. Sunduğumuz bu hizmet özelliklede hediye almak isteyen kişiler için son derece şık bir hediye seçeneğini ekonomik fiyatlarla satın alma hakkı sunmaktadır.

Saatlerimizin ekranlarında ayna özelliği taşıyan özel siyah cam kullanılmakta olup bu sayede tasarım renkli kordonları ile bütünleşerek tam bir tasarım harikasına dönüşmektedir. Touch adını verdiğimiz serimizde yer alan modellerimizde ekran ayna özelliğini taşıyan siyah bir görünüme sahipken ekrana dokunulduğu anda dijital olarak zaman belirmekte ve size saati göstermektedir. Bu serimizde yer alan kişiye özel tasarım saatlerimiz aynı zamanda alanında Türkiye’de bir ilk olup Türkiye’nin ilk dokunmatik ekranlı kişiye özel saatleri olarak kabul edilmektedir. Yine aynı şekilde dijital saat serilerimizde yer alanDiamondTouch serimiz de son derece özel bir üründür ve üzerinde taşıdığı pırlanta taş ile saatin tasarım zenginliği arttırılmaktadır.

Dijital modellerimizin yanı sıra analog modellerimiz içinde 4 kategoride yer alan yüzlerce modelimiz bulunmaktadır. Renkli modellerimizde farklı kayış seçeneklerimiz bulunmakta olup tasarımlarında yine renklerin uyumları öne çıkmaktadır. Örnek vermek gerekirse Summer Edition serimizde yer alan modellerimizde silikon kayış kullanılırken Slim Case serimizde yer alan ürünlerimizde deri ve tekstil kayış seçeneklerimiz bulunmaktadır. Bizim her zaman en büyük önceliğimiz müşterilerimizin beğenisini kazanabileceği tasarımlara imza atabilmektir. Bu nedenle her tasarımımızı oluştururken öncesinde uzun bir çalışma döneminden geçiyor ve en ince ayrıntısına kadar planlıyoruz. Kaliteli ürünlerimizi hayata geçirirken ekonomik fiyatlar belirlemeye özen gösteriyor, uygun fiyatların yanı sıra kolay ödeme seçenekleri sunuyoruz. Bu seçeneklerden yararlanmak isterseniz internet sitemizde yer alan ürünlerimizi incelemeniz ve ardından sipariş vermeniz yeterli olacaktır…

Yerel Haberler