Tesisatta kaçak su tespiti yapabilmek için zeytinburnu su tesisatçısı kurumsal firmamız Avrupa'dan özel teknolojik aletler ithal etmiş ve bu teknolojik aletlerin kullanımı için de bünyesi altında çalışmakta olan personellere eğitimler vermiştir.

Tesisatta kaçak su tespiti

Tesisatta kaçak su tespiti Tesisatta kaçak su tespiti yapabilmek için zeytinburnu su tesisatçısı kurumsal firmamız Avrupa'dan özel teknolojik aletler ithal etmiş ve bu teknolojik aletlerin kullanımı için de bünyesi altında çalışmakta olan personellere eğitimler vermiştir. Bu eğitimler ve teknolojik aletlerin yardımı ile tesisatta meydana gelmiş olan kaçakları kolaylıkla tespit ederiz. Tesisatta meydana gelen kaçak suların ortaya çıkmasında etkili olan faktörler ? Evlerin, iş yerlerin veya konutların su tesisat sistemlerinde su kaçakları kimi zaman ortaya çıkar. Bu kaçakların oluşmasında etkili olan üç temel faktör vardır.

Bunlar; su tesisat borularının kurulumu sırasında yapılan yanlış işlemler ( contaların yamuk takılması, defolu malların kullanılması vs.. ), tesisat borularının eskimesi ile borularda çatlakların ve deliklerin ortaya çıkması ve su tesisat boruların geçiş noktalarında göçük ve çöküntü gibi nedenlerden dolayı boruların zarar görmesidir. Bu gibi sebeplerden ötürü tesisatta kaçak su sorunları ortaya çıkar. Tesisatta kaçak su tespiti için yapılabilecek işlemler nelerdir ?

İnsanlar tesisatta meydana gelmiş olan bir su kaçağının tamir ve onarımını yapamaz. Çünkü su tesisat boruları genellikle duvarların dışından veya fayansların altından geçer. Bu da su tesisat borularının çıplak gözle görülmesine engel olur. Bu yüzden tesisatta kaçak su tespiti için dalında uzman olan personellerden yardım almak gereklidir. Bu yardımları da kurumsal firmamızın dalında uzman olan personelleri verir.

su kaçağı

Erenköy su tesisatçısı kurumsal firmamızın dalında uzman ve eğitimli olan personelleri kaçak su tespiti için üstün modern teknolojik aletler kullanır. Bu teknolojik aletler su tesisat borularını tespit etmek için kullanılan elektromanyetik su tesisat ve boru bulma cihazıdır. Bunun yanında kaçak su tespitini kırmadan tespit edebilen akustik ses dinleme robotu da vardır. Bu teknolojik cihazlar kurumsal firmamızın güvenilir ekipleri tarafından kullanılır ve bu şekilde size herhangi bir sorun çıkarmadan tesisatta kaçak su tespitini yaparlar. İşlem bitiminde sizlere uzmanlarımız yaptıkları işleri anlatan iş sözleşmesi de takdim eder ve bunun yanında garanti kapsamına giren yerlerin garanti belgesini de sunarlar. Bu şekilde yapılan işlemler kurumsal firmamızın güvencesi altında yapılmış olunur.

Yerel Haberler