Samsung'un amiral gemisi Galaxy'nin S6'sının görüntülerinin gizlice yayınlandığı ve metal kasa ile geleceği iddia edildi.

Samsung Galaxy S6'ın görüntüleri gizlice sızdırıldı!

Samsung'un daha evvelki senelerde olduğu gibi Galaxy S6 modelini mart ayı başında gerçekleştirilecek Mobil Dünya Kongresi(MWC) 2015'te ya da 1 gün evvelinde düzenleyeceği Unpacked etkinliğinde tanıtması bekleniyor

Galaxy S6'nın tanıtılmasına az bir zaman kala, Galaxy S6 ile ilgili yeni aytıntılar ve görseller gelmeye başladı.
KASASI METAL ÇERÇEVELİGalaxy Alpha ve geçtiğimiz gün duyurulan Samsung'un E serisi modellerindeki gibi metal çerçeveli olacak olan Galaxy S6, metal çerçevesi ile daha evvelki Galaxy S modellerinden ayrılacak.
TASARIMI NOTE 4'Ü ANDIRIYORDaha evvel sızdırılan görsellerin aksine köşeli bir yapıya sahip olduğu görülmüş olan çerçeve, Note 4 tasarımını da andırmıyor değil. Samsung'un sevilen modellerinden Galaxy S2'nin metal alaşımlı sürümü gibi bir manzara'); de bizi bekleyebilir.

Gelen iddialara göre cihazda Exynos 7 Octa işlemcisi olacak. Bu işlemci içerisindeki ses ünitesi demek oluyor ki DAC ise Wolfson üretimi olacak. Bu donanımsal olarak güzel ses işlemcisi ise, Sennheiser yapımı gelişmiş bir kulaklıkla desteklenecek.

SAMSUNG'UN SON BOMBASI: GALAXY S6 - TIKLAYINGalaxy S6'nın kasası metal çerçeveli olacak
Kaynak: sabah

Yerel Haberler