Her zaman müşterilerine en kaliteli ürünleri sunma ilkesiyle hareket eden ve bu amaçla ürünlerini Türkiye’nin her bölgesine kendi online alışveriş sitesinden tüketiciye ulaştırmayı tercih etti

Eyüp Sabri Tuncer’in yeni web sitesi hizmete girdi!

Eyüp Sabri Tuncer, tazelik veren farklı esanslı kolonyalar, kolonyalı mendil, şampuan, losyon, duş jeli, oda kokuları ve esans temelli vücut bakım ürünleri kategorilerini kapsayan 670’i aşkın farklı ürünü ile yurtiçi ve yurtdışında yaşamın her köşesine ferahlık ve tazelik yaymaya yeni internet sitesi www.eyupsabrituncer.com üzerinden devam edecek.

 

Sadelik ve doğallık ön planda


Eyüp Sabri Tuncer’in yeni web sitesinde, ürünlerinde de olduğu gibi sadelik ve doğallık ön plana çıkıyor. Kullanıcı dostu tasarımıyla göz yormayan web sitesinde doğadan ilham alan bir görsel tasarım hedeflenmiş. Ayrıca HTML5 formatında hazırlanan yeni web sitesi, mobil cihazların yanı sıra, tabletlerde de kullanım kolaylığı sağlıyor.

 

Kullanıcı dostu kısayollar


Yeni web sitesinde ürünler üzerinde bulunan “beğen” ikonu ve doğrudan ürüne gitme veya hızlıca göz atma olanağı sunan kısayollar, kullanıcı deneyimini üst seviyeye taşıyor.

Yerel Haberler